Luksusliku voodi valimine

Me veedame kolmandiku oma elust voodis, seega peab voodi olema täpselt õige. Ebamugav magamisase võib Sinult iga päev röövida tunde uneaega. Magamatus aga tekitab stressi. Luksusliku voodi valimine ei ole kergekäeline otsus – varu aega, et teha õige valik.

Ära kunagi mine voodit valima, kui Sa kiirustad või oled väsinud, sest voodile disaini valimine on ilmselt voodi valimise juures kõige lihtsam protsess. Hoopis keerukam on aga valida Sinule õige madrats, mis toestab keha täpselt nii nagu vajalik. Väsinuna tundub ilmselt iga madrats meeldiv, millele saab hetkeks puhkama heita.


Madratsit valides tuleb arvesse võtta, et madratsi toestus ei ole sama, mis madratsi tugevus, samuti on ka mugavus väga subjektiivne ning iga inimese puhul erinev. Oluline on aga see, kuidas madrats ümber Sinu keha sobitub. See sõltub näiteks magaja pikkusest, kaalust ja meelepärasest magamisasendist. Kui Sa magad külili, peaks selgroog olema horisontaalselt, kui see aga paindub allapoole, on see madrats Sulle liiga pehme. Kui aga keha on õlgadelt ning puusadelt õhku tõstetud, on tegemist liiga kõva madratsiga. Delux Dreams madratsite puhul on aga vastupidi – madrats kohandub ise Sinu keha järgi, et toestada selgroogu ja lõdvestada lihaseid.

ÕIGE SELGROO ASEND KÜLILI MAGADES

Delux Dreams salongis esindatud näidisvoodite valik on piiratud, sest voodite valikuvõimalus on väga suur ning kõik ei mahu salongi. Küll aga saame valmistada iga voodi spetsiaalselt Sinu jaoks, võttes arvesse iga Sinu soovi.

Soovitame salongis proovida võimalikult palju ja erineva tüübiga voodeid, et jõuaksid selgusele, millise suurusega voodit Sa soovid ning milline võiks olla madratsi tugevus. Seejärel tule küsi nõu ja abi meie salongi müügikonsultantidelt, kes aitavad kokku panna kõik Sinu lemmikomadused, mis voodil olema peaks ning sellest sünnib Sinu täiuslik luksusvoodi, millel parim unekvaliteet on tagatud!

Meid leiad Pärnu mnt 139F, Tallinn.