Miks endale valida Delux Dreams voodi?

Me veedame suure osa oma elust magades, mistõttu on unekvaliteet äärmiselt oluline. Magamise kvaliteet sõltub otseselt voodist ja eelkõige madratsist. Mis on see, mis teeb Delux Dreams voodid eriliseks?

MUGAVUS

Delux Dreams salongis saad endale valida täpselt sobiliku madratsi, mis sobib Sinu keha toestamiseks kõige paremini. Olgu selleks siis kõvem madrats või superpehme madrats, mis sind voodisse heites justkui embaks. Valida on 4 erineva vedrutugevuse ja 8 kattemadratsi vahel. Igaüks leiab sellest valikust endale parima.

SINU ISIKLIK RUUM

Igapäevase tiheda elutempo tõttu ei ole võimalik asju vaid endale hoida. Magamistuba on koht, mis on vaid Sulle – Sinu isiklik, teiste poolt puutumata ruum. Selletõttu on tähtis, et voodi oleks selline, mis toetab Sinu maksimaalset unekvaliteeti. Delux Dreams salongis ei saa valida mitte vaid seda, milline voodi välja näeb, vaid ka erinevaid voodimudeleid, madratseid, madratsi sisu, kattemadratsit ja palju muudki, mis mängib suurt rolli Sinu unekvaliteedis.

SINU STIIL – MEIE TEADLIKKUS

Delux Dreamsi iseloomustab elegantsus, küll aga võtame vastu ka väljakutseid. Meie juures on disaineriks klient ning meie professionaalsed müügikonsultandid aitavad valida parima lahenduse iga kliendi jaoks personaalselt. Valikus on 12 erinevat voodipõhja mudelit ning üle 70 erineva peatsi.

Seega armastame me oma voodeid just selle tõttu, et need on loodud täpselt sellisena, nagu ise oleme soovinud ja seda otsast lõpuni – alustades disainist ning lõpetades keha toestusega magamise ajal, võttes aluseks magaja eripärad. Nii on maksimaalne unekvaliteet tagatud ning hommikuti ärkad puhanuna ja heatujuliselt.

NÄIDISVOODID LEIAD SIIT