Delux Dreams voodi

Soovid välja vahetada enda vana voodi. Veidi erinevate voodivariantidega tutvudes leiad, et valikuvõimalus on väga suur ning ei tea, millest peaks üldse alustama. Inimesed kulutavad suuri summasid autodele ning muudele igapäevaseks eluks vajaminevatele esemetele, kuid voodit valides seab tihtipeale piiranguid hind. Seejuures aga ei teadvustata endale, et voodis veedame me üks kolmandik oma elust ning unekvaliteet mõjutab otseselt meie tervist ning seda, kuidas me igapäevaselt funktsioneerime. Lisaks on kvaliteetne voodi kogu eluks!

Toome välja mõned eelised, miks valida just Delux Dreams voodi.

Eesti toodang ja parim hind

Kõik Delux Dreams voodid on valmistatud Eestis, Viljandis ning seda ühes tehases – ühe katuse all. See tagab parima kvaliteedi, sest iga töö protsess on hoolikalt kontrollitud. Ka voodiraamid on valmistatud kohalikust puidust. Tänu kohalikule toodangule on lisaks kvaliteedile tagatud ka kiirus. Kõiki Delux Dreams vedruvoodeid testitakse põhjalikult, et tagada nende funktsionaalsus ja kvaliteet. Ainult nii saame garanteerida nende mugavuse ja vastupidavuse. Anname pakitud vedrudele ja raamiosadele 25-aastase garantii ning tänu kohalikule toodangule saame pakkuda Sulle parimat hinda! Müüme tooted otse tehasest kliendile, mis võimaldab meil pakkuda parimat hinnataset ilma vahendustasudeta. Säästate kuni 30%.

C0026.MP4.15_47_37_29.Still001.jpg

Suurepärane õhuringlus

Kvaliteetsel voodikastil peaks olema lippidest põhi. Kõvad, töötlemata puidust lipid lasevad õhul voodi all vabalt liikuda ning see omakorda hoiab madratsi kauem värske ja kuivana. Voodivedrud on amordid, mis moodustavad sileda ja tugeva pinna, millele madrats saab toetuda. Üheskoos moodustavad voodikast, madrats ja kattemadrats keeruka, läbimõeldud süsteemi. Deluxi vedruvoodi koosneb paljudest vedrusüsteemidest, mis pakuvad maksimaalset tuge ja mugavust ning hingavate materjalide kihid moodustavad parima naturaalse ventilatsioonisüsteemi.

Maksimaalne toestus

Seljavalu korral seostab enamik inimesi madratsit valides jäikust toestatuse ja pehmust mugavusega. Tegelikult tuleks madratsit valides kindlaks teha, kuidas see magaja selgroogu tegelikult toetab. Maksimaalset mugavust ja tuge pakub vaid madrats, mille peal lamades saavad Sinu lihased lõdvestuda ja mis toetab selgroogu nii, et see saab olla loomulikus asendis. Madratsi ülesanne on kohanduda magaja keha järgi nii, et selgroog oleks sirge ja saaks lõdvestuda. Kui madrats on liiga kõva, ei ole Sinu keha sellel õiges asendis ning see omakorda tähendab kehale rohkem pinget ja Sulle rahutut ööd. Delux Dreams madratsi eeliseks on see, et madrats kohandub Sinu kehaga, mitte vastupidi.

Ainulaadne disain

Iga Delux Dreams voodi on ainulaadne, sest pannakse rätseplahendusena kokku koostöös kliendiga. Võimalik on valida madratsi pehmus, kangamaterjal, värvitoon, peats, jalad ja palju muud. Nii on alati võimalik jõuda täpselt Sinu maitsele ja magamistoa stiilile sobiva lahenduseni. Magades voodis, mis on valmistatud Sinu järgi, on parim uni garanteeritud.