Mine tagasi

Dolce Vita voodi

Meie uusim voodimudel, mille teeb eriliseks vedrude süsteem. Nimelt on voodi vedrustus loodud erineva kehakaaluga paaridele. Tegemist on topeltvedrustusega, mille puhul suurema vedru sisse on paigutatud väiksem. Välimine vedru tagab mugava une kergema kaaluga partnerile ning sisemine pehmem vedru toetab raskema partneri keha. “Elite class” vedrustusüksus annab tänu maksimaalsele vedrude arvule kõige anatoomilisema ja ortopeedilisema efekti ning kohandub täielikult Sinu kehakujuga. 1000 vedru 1m2 kohta ja 2000 vedru ühe magamistsooni kohta! Pehmest Fibertex materjalist vedrutaskud summutavad heli ja tagavad seetõttu mugava ja sügava une.
🤍Voodiraam
Täispuidust vedrustusega voodiraami eesmärgiks on maandada põrutusi ja luua tugevat ning ühtlast pinda madratsi jaoks. Dolce Vita voodiraam koosneb mitmest vedrustusüksusest, mis tagavad maksimaalset tuge ja kergendust rõhupunktidele. Vahematerjalidena on kasutatud ülimalt hingavat riiet, mis laseb õhul loomulikul teel ventileerida.
🤍Peats
Dolce Vita peats on kergelt kumer ning elegantse, kuid tagasikoidliku sisseõmmeldud ruudustikuga. See voodi sobib ideaalselt modernsesse, minimalistlikku, antiikse nüansiga ja ka lustaka boho stiiliga koju.

*Hind on toodud voodikomplektile mõõtudega 160×200 cm koos peatsi ja kattemadratsiga.

HIND

4,940.00 

  • 14 päevane tagastusõigus
  • 100% rahulolugarantii
  • Transport üle Eesti!
Tsoneering

7 tsooni

Madratsi tugevus

pehme, keskmine

Voodiosa kõrgus

15 cm

Madratsi kõrgus

21 cm